Máte otázky? - kontaktujte nás kooperace:lasercut@jipacz.cz | gastro:gastronomie@jipacz.cz

O nás

Vítáme Vás na stránkách společnosti JIPA CZ s.r.o. a rádi bychom Vám v  krátkosti přiblížili historii naší firmy. JIPA CZ s.r.o. působila od r. 1992 jako fyzická osoba zabývající se výrobou špičkových nerezových zařízení pro stravovací provozy. Během několika let získala pevné postavení na českém trhu a v  r. 1998 se změnila ve společnost s  ručením omezeným. Výrobní program se postupně rozšiřoval o další typy výrobků, jako jsou chladicí stoly a vitríny a v  posledních letech také sofistikovaná multifunkční varná zařízení, jejichž vývoj započal v  r. 2013. Již po třech letech se prodaly první výrobky, které nyní zaujímají největší podíl produkce firmy. Společnost a její vedení vždy kladly důraz na kvalitní materiály, špičkové technologie a perfektní zpracování každého detailu nejen u finálních výrobků, ale i u poskytovaných kooperací. Díky této vysoké úrovni je JIPA CZ s.r.o. schopna uspokojit široké spektrum zákazníků nejen v  České republice, ale i v  zahraničí. Opakované prezentace na českých i zahraničních veletrzích vždy oslovily nové zájemce.


Výrobní sortiment výrobků nabízí zejména:

 multifunkční pánve s příslušenstvím

chladicí zařízení

varné bloky

neutrální pracovní stoly v provedení HS a H2

kooperační výrobu (CNC řezání laserem, CNC ohýbání, CNC ohýbací centrum, CNC obrábění, CNC svařování)

DOTACE

Společnost JIPA CZ s.r.o. realizovala v letech 2015 – 2019 dva projekty podpořené z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. První z nich nazvaný Zahájení výroby nových tlakových a beztlakových pánví pro gastronomické provozy ukončený v roce 2018 pomohl na trh uvést multifunkční pánve.  Projektem bylo podpořeno pořízení ohýbacího centra, frézovacího centra a laserového řezacího stroje.

Druhý projekt spočívající v podpoře účasti na veletrhu HOST v Miláně v letech 2017 a 2019 byl podpořen z programu Marketing. Cílem projektu bylo představení společnosti a jejich novinek na tomto nejdůležitějším gastronomickém veletrhu v Evropě.

Cílem projektu realizovaného v letech 2020-2022 podpořeného z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost bylo prostřednictvím výzkumných a vývojových prací vyvinout novou plynovou variantu multifunkční pánve JIPA JUMP a dále několik variant elektrické multifunkční pánve JIPA JUMP.

Cílem projektu realizovaného v roce 2023 podpořeného z programu Marketing I. bylo prostřednictvím účasti na veletrhu HOST MILANO 2023 posílit své marketingové aktivity v zahraničí a zvýšit podíl tržeb z exportu.

© 2019 JIPA GASTRONOMY EQUIPMENT   |   Tvorba webových stránek Grafické studio Designcrew